Jdi na obsah Jdi na menu
 


13.8.2007

13. 8. 2007

Dnešek je den jako každý jiný. Podíváme se trochu do minulosti. Narodila jsem se mamince Kačence 22.4.2006 se svými sourozenci. Byla to švanda, byla tam ještě tetička Margaretka a Betka, takže bylo s kým se honit. Pak přišla řada dvounožců, všichni chtěli samozřejmě hlavně mě, ale panička je odmítala, že prý jsem zadaná. Pfff, já a zadaná, já jsem a vždycky budu hlavně individualita, na mě si hned tak někdo nepřijde.... Pak dorazili ti, kteří si mě zamluvili, no tedy ona, na něj to bylo trochu divadýlko ale myslím že taky nelituje :-) aby jo když má mě.... Ještě jsem pořádně neviděla a už mi říkali že si mě vezmou. To jsem se ještě držela, byla jsem andělíček, aby si mě nerozmysleli :-)

Jednou přišli i s bílým freťáčkem, kterej se mě bál, ale byla s ním docela psina, honila jsem ho a on přede mnou utíkal, chichi. A přišel den, kdy si mě odnesli domů.... Stýskalo se mi, ale pak mi nakonec byl Ferda dobrej. Prožili jsme spolu rok a čtvrt, pak jsme šli na veterinu, já na potupné očkování, a jemu že sundat zubní kámen. Tušila jsem že s Ferdou něco není OK, a podívala se na paničku aby mi to vysvětlila, ale přes slzy neviděla.Panička brečela celou cestu a pořád někam volala.

Když jsme přišli domů, tak brečeli už oba páníčci, Ferda dostal meloun, pacholíka, víno, a pak ho vzali a už jsem ho neviděla. Když se večer vrátili, pořádně jsem toho chlapa kousla, protože mi někam zašantročil kamaráda. Dala jsem si pořádně záležet, ale zvláštní je že jsem ani vejžuch nedostala... jen řekl "já vím, to mám za to, " a ještě mě pohladil.... Lidi občas vážně nechápu

Byla jsem hodně smutná, tak páníčky nenapadlo nic lepšího, než mi hodit domů upištěný mládě. No mládě, on je větší než já, a hrozně piští, chichi. Občas se ještě rveme, ale jinak občas zapomeneme že se vlastně nesnášíme a i si hezky hrajeme.

Slyšela jsem páníčky jak mluví o tom, že bychom snad jednou mohli mít děti spolu, to tak, s takovýmhle praštěným miminem, to bych si dala....

 

Náhledy fotografií ze složky Felicity

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář